Series
Ratings
588- Sister's Slam DunkRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 2.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.0
Saiyuki Reload GunlockRated ★ 4.0- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 4.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 5.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0