Movies
Ratings
155
SilencedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0