Movies
Ratings
39
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5