Titles you rated
The Expendables 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0