Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0