Titles you rated
ERASEDRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5