Movies
Ratings
165- Ghost TrainRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 0.5- NoiseRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 1.0
1st KissRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.5