Titles you rated
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0