Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5