Movies
Ratings
13
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
UnfrostedRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.0
High NoonRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 1.5