Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
LiveRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
YouRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 2.0
You Are My SpringRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0