Titles you rated
 Fight For My WayRated ★ 4.5 Fight For My WayRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
 Let's EatRated ★ 5.0 Let's EatRated ★ 5.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
 Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5 Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
 Master of StudyRated ★ 5.0 Master of StudyRated ★ 5.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 GiantRated ★ 4.5 GiantRated ★ 4.5
 SignRated ★ 3.0 SignRated ★ 3.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Autumn in My HeartRated ★ 4.0 Autumn in My HeartRated ★ 4.0