Titles you rated
Die HardRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0