Movies
Ratings
50
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0