Series
Ratings
35
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 2.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5