Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0