Series
Ratings
103
My MisterRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.5