Movies
Ratings
76
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0