Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0