Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
In-soon Is PrettyRated ★ 2.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 2.0
Air CityRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0