Movies
Ratings
143
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5