Titles you rated
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.5
The Man Without a PastRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 0.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.0
I Am Not Your NegroRated ★ 5.0
Us, Day by DayRated ★ 4.5
Veronika Decides to DieRated ★ 1.0
A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 0.5
SéraphineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0