Movies
Ratings
12
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5