Series
Ratings
16
ExtracurricularRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0