Series
Ratings
38
Where Stars LandRated ★ 1.5
In the SOOP: FriendcationRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The ActRated ★ 2.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
The Best HitRated ★ 2.5
My Only OneRated ★ 3.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 2.5
Homemade Love StoryRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 4.5
Our Blooming YouthRated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 4.5
School 2021Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5