Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5- Next DoorRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 0.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Army of ThievesRated ★ 2.0
Army of the DeadRated ★ 1.5
The Forgotten BattleRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 4.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5