Series
Ratings
16
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 4.0