Movies
Ratings
30
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0- WishRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
JumperRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
ThorRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0