Titles you rated
I Lost My BodyRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Rules of the GameRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
TronRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FlowRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 0.5
Naked LunchRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
House of GucciRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5