Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Uglymug, EpicfighterRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.0- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 2.5
A Couple of Cuckoos Season 2Rated ★ 2.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.5
Nukitashi the AnimationRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.5