Movies
Ratings
77
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
AzoomaRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The ApologyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0