Movies
Ratings
1121
28 Years LaterRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
VacancyRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0