Series
Ratings
46
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5