Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5