Movies
Ratings
128
The IntouchablesRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0