Series
Ratings
93
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5- DopesickRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0