Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
TenRated ★ 4.0
Stranger by the LakeRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Sunset SunriseRated ★ 4.0