Series
Ratings
115
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0