Titles you rated
TwilightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5