Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The Nun IIRated ★ 3.5
Lords of DogtownRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0