Movies
Ratings
858
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0