Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0