Titles you rated
Empress KiRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0