Movies
Ratings
476
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 4.5
Carl’s DateRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The LaundromatRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0- SprinterRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0