Movies
Ratings
423
Cradle 2 the GraveRated ★ 2.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
The Lake HouseRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.5
Street KingsRated ★ 1.5
The Man Who LaughsRated ★ 1.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 1.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.0
The Monuments MenRated ★ 3.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
AustraliaRated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.0