Titles you rated
Enemy of the StateRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
7 PrisonersRated ★ 3.0
Night FliersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 3.5
The AmericanRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Rome, Open CityRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0- SAVERated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5