Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 5.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
DC League of Super-PetsRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
LambRated ★ 3.5
The Boys in the BandRated ★ 4.0
Home AgainRated ★ 3.0
Death to 2021Rated ★ 4.0
MoxieRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 4.0