Series
Ratings
22- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
PianoRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0