Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0