Movies
Ratings
605
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5